Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení přátelského utkání s Kralicema, středa 10.4.2019!

article preview

Kralice dnes k přátelskému utkání přijeli z hráči ročníku 2006 a s naším souhlasem měli v sestavě i hráče ročníku 2005. Za nás hráli dva hráči ročníku 2006, dva hráči ročníku 2007, šest hráčů ročníku 2008 a jeden hráč ročníku 2009.Přiznám se, že to chci. Mně je úplně jedno, kolik gólů nám starší a větší děti, díky fyzickým rozdílům dají. Já chci, aby naši kluci hráli kombinační fotbal po zemi, na dva tři doteky a pak je úplně jedno jak velký soupeř proti nám hraje. A to se dnes taky stalo. Hrálo se 3 x 30 minut a 80 minut se hrálo na polovině soupeře a jenom právě větší fyzické síly chyběli k tomu, abychom Kralice rozstříleli. Šancí jsme měli spoustu, ale jejich brankář rozměrů dospěláka většinu z nich zneškodnil. Další důležitá věc, která se nám pak v budoucnosti vrátí, je to, že již dnes musejí naše děti překonávat daleko větší soupeře a daří se jim to! Ve věku kolem 14 - 15 let pak budeme mít výhodu, v období kdy se fyzické vlastnosti jednotlivých hráčů srovnávají, ve větších technických dovednostech a větší herní vyspělosti našich dětí! A věřte mi, že vím o čem mluvím! Mně sem nepřijede Sparta, nebo Slavie abych měl herní srovnání s ročníkově stejně starýma dětma. Já proti starším dětem hrát musím, pokud chci, aby naše děti měli co nejtěžší soupeře! Naši kluci dnes po fotbalové stránce byli lepší nežli Kralice a s jejich výkonem jsem spokojený! Velký příslib do budoucnosti!

výsledek:

Haná Prostějov     -     Kralice na Hané           1 : 1

gól: Berky 

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 99877
Měsíc: 2955
Den: 78