Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledek mistrovský zápas MŽ, Prostějov, středa 8.5.2019!

article preview

 

Krajská soutěž mladších žáků

Haná Prostějov     -     Smržice       4 : 8 (poločas 1:4)

góly: Přichystal 2, Kleveta 1, Grepl 1

      Musím říct, že i přes prohru, jsem dneska s předvedenou hrou našich kluků spokojený! Proti minulému týdnu, kdy jsme hráli doma s Českou Vsí, jsem mužstvo přeskládal. Smržice dnes měli do hry čtyři hráče ročníku 2006, proti jednomu našemu. A v tom vidím asi jediný rozdíl jejich dnešního vítězství. Od začátku utkání jsme hráli dobře, škoda že Tom Kleveta ve dvou tutovkách namísto uklizení míče placírkou do brány, střílel nártem dvakrát do břevna. Pak Smržice dali góly střelou z dálky a šli do vedení. Ve druhé polovině utkání jsme pak zklidnili hru a dali tři góly.  Jeden dal Tom Kleveta klasicky bodlem a dvakrát dal Jirka Přichystal gól pěknou střelou z deseti metrů. Zejména poslední gól, kdy Ondra Grepl přešel přes tři hráče soupeře a míč uklidil placírkou k tyči do soupeřovi brány byl pěkný! Kluci se v herním projevu zlepšují a je vidět že začínají chápat moje pokyny, které do hry dostávají. V příštím ročníku mladších žáků již budeme hrát, dle mého soudu, na špici tabulky, kdy spoustě soupeřům odejdou hráči ročníku 2006 a pro naše kluky, zejména ročníku 2008, soutěž bude jednodušší! 

Jarek Krč - musím ho pochválit, v bráně působil klidným dojmem a skoro žádnou chybičku neudělal. Pro mně jasná jednička do brány!

Míša Trnavský - zkusil jsem ho na stoperu a musím říct, že jsem z jeho výkonem spokojený. Určitě byl na tomto postu pro mužstvo platnějším hráčem nežli v bráně. Nechám ho na tomto postu hrát dále, uvidíme jak to bude vypadat.

Karel Hejný - dneska střídal horší okamžiky s lepšími. Hráli na něj rychlý hráči soupeře, a pokud nemá Karel klid na rozehru, chybuje. Příště to bude určitě lepší. 

Pepík Láník – bojuje, dře, vzhledem ke své menší rychlosti má potíže hrát do těla, ale na levé straně obrany špatně nehrál. Zkusíme ho tam i příště.

Šíma Hradilík - dneska to měl těžký, na velké soupeřovi hráče se jen těžko prosazoval, svoje si odehrál. Když na konci šel hrát do obrany, nic tam neuhrál, nechám ho raději v záloze.

Jirka Přichystal - od začátku byl nemastný, neslaný. Když jsem ho ze hřiště sundal a jednoduše mu vysvětlil, co po něm v záloze chci, po návratu na hřiště začal předvádět fotbal, který po něm vyžaduji a bylo to hodně znát. Dal i dva krásné góly. Dneska patřil k nejlepším.

Ondra Grepl - podrží míč, umí obejít soupeře a udělat rozehru. Na míči je náš nejlepší hráč. Na konci utkání, když prošel soupeřovou obranou a dál gól k tyči, dal třešinku na dort svého výkonu. Musím ho dneska pochválit.

Tom Kleveta - Tomáše jsem dal do útoku, neboť tam může lítat vepředu z leva do prava, jak chce a přitom dokáže svojím vyhlášeným bodlem dávat góly. Do šancí se dnes dostal, bohužel proměnil pouze jednu. V útoku ho už nechám, do herního systému, kdy po něm vyžaduji pohyb v určitém prostoru my nezapadá, je všude jenom tam co má být není. Ale dneska dobrý.

Marek Trnavský - ten kluk se na hřišti hledá. On má dostatek pohybu, ale nechodí do soubojů, dívá se, jak soupeř zpracovává míč a neatakuje ho. Když po dlouhé době zpracuje míč, přihraje ho spoluhráči na metr, sám nic neudělá. Chce to trpělivost, věřím, že se začne ve hře více prosazovat.

Alex Trunečka - jsem zvědavý jaký výkon předvede v bráně v sobotu v Troubkách! K dnešku bych jenom řekl, že byl párkrát na hřišti a občas kopl do míče. To je asi vše.

 

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2020 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 121962
Měsíc: 3712
Den: 128