Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledek mistrovský zápas MŽ, Troubky, sobota 11.5.2019!

article preview

Krajská soutěž mladších žáků

FK Troubky     -     Haná Prostějov             2 : 0

V dnešním utkání jsme šli do zápasu s kompletní starší přípravkou, doplněnou o jednoho hráče ročníku 2006 a jednoho 2007. Zase proti o dva o tři roky starším dětem kluci a Naty sehráli naprosto vyrovnaný zápas a  jenom díky malému důrazu před soupeřovou bránou se nepodařilo vstřelit gól. Po fotbalové stránce, co se týče kombinačních schopností jsme Troubky přehráli. Zápas měl svoji kvalitu a hráči si opět odnesli spoustu herních zkušeností, které se v brzké budoucnosti projeví v jejich kvalitních výkonech v okamžiku, kdy se fyzické rozdíly začnou věkem smazávat. Vím, o čem mluvím! 

hodnocení:

Alex Trunečka - s tátou v zádech předvedl nad očekávání spolehlivý výkon. Musím říct, že mně mile překvapil. Dostane v bráně opět šanci již za týden v Kralicích!

Luky Plaček - skoro tři měsíce nehrál, na zápase byl pouze jednou. Přesto na stoperu předvedl výborný výkon! 

Karel Hejný - bojuje, rve se, trvá mu při rozehře rychlejší předání míče spoluhráči, ale dnes dobrý.

Pepík Láník - dneska na rychlé a větší hráče soupeře nestačil. Ve druhé půlce šlapal vodu a díky tomu že nedostal míč na Ondru Grepla, levá strana nám ve druhé půlce moc nefungovala.

Šíma Hradilík - malý velký bojovník. Na pravé straně jezdil po lajně, kličkoval, chodil do soubojů, zaslouží velkou pochvalu.

Jirka Přichystal - opět ve středu zálohy výborný. Jediné co bych mu vytknul, že vše hrál pouze přes pravou stranu, je potřeba míč dávat na obě strany dle volných hráčů. Když toto vylepší, bude to super.

Ondra Grepl - v první půlce předváděl technické parády, kličky kdy protihráče umotal, až ten si sedl na zadek, bohužel když na něj větší protihráči nestačili, několikrát do něho tvrdě zajeli a ve druhé půlce ho ze hry po faulu vyřadili úplně. Opět zaslouží pochvalu.

Tom Kleveta - hraje druhý zápas v útoku. Dneska gól nedal, zatím se v útoku moc neprosazuje, do soubojů chodí bez těla, strká před protihráče nohu. Dokud do souboje nezačne chodit tělem, tak aby soupeř nemohl na míč, asi toho moc v útoku neudělá. Ale bojuje, snaží se, uvidíme jak v dalších zápasech. Dneska měl jednu pěknou hlavičku.

Naty Vychodilová - mladší přípravka, dvakrát šla na hřiště místo zraněného Ondry Grepla, nic nepokazila, bojovala, dobrý.

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2020 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 121962
Měsíc: 3712
Den: 129