Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky turnaj ročníku 2008 Brno, sobota 19.1.2019!

article preview

                        Dnešní hru našich kluků přesně zhodnotil Jirka Pokorný, pořadatel turnaje a trenér ženských Brna-Líšně, když mi řekl "Jakmile tvojí sedmičce a desítce, kteří jsou výborní, došli v posledním utkání síly, bylo po fotbale!". Dnešní turnaj ovlivnila rovněž neúčast bojovníka Šimona Hradilíka a zranění Lukyho Plačka, který si v pátek na tréninku poranil ruku a do branky musel tedy jít Jarek Krč, který však turnaj odchytal výborně! Na poslední dvě utkání jsem do branky dal Karla Hejnýho, kterému se v celém turnaji dnes nedařilo. Bohužel Karel tak jak dnes byl špatný ve hře, v bráně to bylo asi ještě horší a zejména v posledním utkání nechytl téměř nic a mužstvu nepomohl. Luky Plaček v útoku byl platným hráčem a dnes byl naším nejlepším střelcem. V obraně hrál, jak jsem již psal, Karel Hejný, který zmatkoval, několikrát přihrál soupeři na gól, byl zbrklý, prostě z jeho strany dnes špatný výkon. Alex Trunečka ve dvou utkáních, kdy hrál na urostlé hráče jeho typu, dominoval. Jakmile ale proti němu stál soupeř, třeba menšího vzrůstu, ale pohybově rychlý, nic neubránil, několikrát při zpracování balonu a následné rozehře míč doslovně soupeři namazal na gól, zmatkoval. Pepík Láník se dnes na hřišti doslovně trápil. Jak v útoku, tak i v obraně rychlostí nestačil.

Ondra Grepl na pozici záložníka dnes hrál celoplošnou hru, kdy se vracel, aby pomohl obraně, následně vzal míč a několikrát přešel přes celé hřiště. V posledním utkání už nemohl. Dvě poslední utkání jsme hráli hned za sebou 2 x 23 minut a při vysokém tempu hry, kterou po klukách požaduji se nebylo co divit. Šimon Krečmer v útoku byl dnes výborný, na své straně několikrát předvedl s Ondrou Greplem a Lukym Plačkem několik pěkných kombinačních akcí a i střelecky se proti stejně starým dětem prosadil. 

Celkově mi dnes turnaj ukázal možnosti hry některých kluků a jejich schopnosti při různých variantách rozestavení našich hráčů na hřišti.

Výsledky:

Haná Prostějov     -     SK Zaječí                        6 : 1

góly: Plaček 3, Krečmer 3

 

Haná Prostějov    -     OFS Blansko                    8 : 3

góly: Grepl 4, Plaček 3, Krečmer 1

 

Haná Prostějov    -    FC Pálava Mikulov            12 : 2

góly: Plaček 5, Krečmer 5, Grepl 2

 

Haná Prostějov    -     SK Těšany                         3 : 7

góly: Krečmer 1, Plaček 1, Grepl 1

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< květen / 2020 >>


Statistiky

Online: 4
Celkem: 114954
Měsíc: 4249
Den: 196