Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů našich kluků v krajské soutěži mladších žáků!

Neděle 15. 9. 2019 14:00
Haná Prostějov FK Mikulovice

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - Tovačov - Lobodice

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Sobota 21. 9. 2019 11:00
Olympia Bruntál FK Medlov
 
Sobota 21. 9. 2019 11:15
Sokol Nový Malín - FK Šumperk "B"
 
Sobota 21. 9. 2019 12:00
FK Mikulovice FC Kostelec na Hané
 
Sobota 21. 9. 2019 12:30
Sokol Újezdec SK Loštice 1923
 
Neděle 22. 9. 2019 10:30
SK Jesenec-Dzbel - FK Horka nad Moravou

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 22. 9. 2019 13:00
SK Chválkovice Haná Prostějov
 

3. kolo

Středa 25. 9. 2019 16:00
SK Jesenec-Dzbel - Sokol Nový Malín
 
Středa 25. 9. 2019 16:00
KMK Zubr Přerov - SK Chválkovice
 
Středa 25. 9. 2019 16:00
Olympia Bruntál FK Mikulovice
 
Středa 25. 9. 2019 16:00
FK Medlov - Sokol Újezdec
 
Středa 25. 9. 2019 16:00
Tovačov - Lobodice - FK Šumperk "B"
 
Středa 25. 9. 2019 16:00
FK Horka nad Moravou - SK Loštice 1923
 
Středa 2. 10. 2019 18:00
Haná Prostějov FC Kostelec na Hané
 

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 10:00
FK Medlov - Sokol Nový Malín
 
Sobota 28. 9. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - SK Chválkovice
 
Sobota 28. 9. 2019 10:30
FK Horka nad Moravou - KMK Zubr Přerov
 
Sobota 28. 9. 2019 16:00
FK Šumperk "B" - Sokol Újezdec
 
Neděle 29. 9. 2019 10:00
Haná Prostějov SK Jesenec-Dzbel
 
Neděle 29. 9. 2019 11:00
Tovačov - Lobodice - Olympia Bruntál
 
Neděle 29. 9. 2019 13:00
SK Loštice 1923 - FK Mikulovice
 

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - Haná Prostějov
 
Sobota 5. 10. 2019 10:45
Sokol Nový Malín - Sokol Újezdec
 
Sobota 5. 10. 2019 11:00
Olympia Bruntál FK Horka nad Moravou
 
Sobota 5. 10. 2019 12:00
FK Mikulovice FK Šumperk "B"
 
Neděle 6. 10. 2019 10:00
FK Medlov - Tovačov - Lobodice
 
Neděle 6. 10. 2019 10:30
SK Jesenec-Dzbel - FC Kostelec na Hané
 
Neděle 6. 10. 2019 13:00
SK Chválkovice SK Loštice 1923
 

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 10:00
FK Horka nad Moravou - FK Medlov
 
Sobota 12. 10. 2019 10:00
FK Šumperk "B" - SK Chválkovice
 
Sobota 12. 10. 2019 12:00
Sokol Újezdec FK Mikulovice
 
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Tovačov - Lobodice - Sokol Nový Malín
 
Neděle 13. 10. 2019 10:00
Haná Prostějov Olympia Bruntál
 
Neděle 13. 10. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - KMK Zubr Přerov
 
Neděle 13. 10. 2019 13:00
SK Loštice 1923 - SK Jesenec-Dzbel
 

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - SK Loštice 1923
 
Sobota 19. 10. 2019 10:15
Sokol Nový Malín - FK Mikulovice
 
Sobota 19. 10. 2019 11:00
Olympia Bruntál FC Kostelec na Hané
 
Neděle 20. 10. 2019 10:00
FK Medlov - Haná Prostějov
 
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Tovačov - Lobodice - FK Horka nad Moravou
 
Neděle 20. 10. 2019 10:30
SK Jesenec-Dzbel - FK Šumperk "B"
 
Neděle 20. 10. 2019 13:00
SK Chválkovice Sokol Újezdec
 

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - FK Medlov
 
Sobota 26. 10. 2019 11:30
Sokol Újezdec SK Jesenec-Dzbel
 
Sobota 26. 10. 2019 12:00
FK Mikulovice SK Chválkovice
 
Sobota 26. 10. 2019 12:00
FK Horka nad Moravou - Sokol Nový Malín
 
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Haná Prostějov Tovačov - Lobodice
 
Neděle 27. 10. 2019 12:00
SK Loštice 1923 - Olympia Bruntál
 
Neděle 27. 10. 2019 13:00
FK Šumperk "B" - KMK Zubr Přerov
 

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 09:45
Sokol Nový Malín - Haná Prostějov
 
Sobota 2. 11. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - FK Horka nad Moravou
 
Sobota 2. 11. 2019 11:00
Sokol Újezdec Olympia Bruntál
 
Sobota 2. 11. 2019 12:00
FK Mikulovice KMK Zubr Přerov
 
Sobota 2. 11. 2019 12:30
FK Šumperk "B" - FK Medlov
 
Neděle 3. 11. 2019 11:30
SK Loštice 1923 - Tovačov - Lobodice
 
Neděle 3. 11. 2019 13:00
SK Chválkovice SK Jesenec-Dzbel
 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 94151
Měsíc: 3090
Den: 110